Siatkówka: Wałbrzyski huragan Chełmiec zniszczył Dębicę

Siatkówka: Juniorzy młodsi Chełmca wciąż niepokonani!

W drugim meczu ćwierćfinałowego turnieju wałbrzyszanie mierzyli się z Dębicką Akademią Siatkówki Kępa. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, kto na boisku będzie dzielił i rządził.

Set numer jeden przejdzie do historii dzięki wybornej dyspozycji Chełmca. Wałbrzyski team wygrał go różnicą 15 punktów, dając tym samym swoim fanom olbrzymią satysfakcję. Po zmianie stron było już trudniej. Zespół z Dębicy postawił się wałbrzyszanom i przed długie minuty prowadził równorzędną grę. Ostatecznie jednak Chełmcowi udało się w newralgicznym momencie seta utrzymać koncentrację i przyspieszyć nieco grę. Pozwoliło to na podwyższenie prowadzenia.

W trzeciej odsłonie gracze Chełmca kontrolowali przebieg gry, doprowadzając do zwycięstwa w trzech setach. Awans z pierwszego miejsca w grupie stał się faktem.

KPS Chełmiec Wałbrzych – Dębicka Akademia Siatkówki Kępa 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)