Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Siatkówka: Porażka z Nysą [FOTO]

Siatkówka: Porażka z Nysą [FOTO]

Ostatni mecz rundy zasadniczej, siatkarki wałbrzyskiego Chełmca zagrały w nieco zmienionym składzie. Młodsze koleżanki przeszły chrzest bojowy. Pomimo porażki, zagrały dobrze. Zabrakło może systematyczności, w początkowej fazie rywalizacji także pewności siebie, ale zdobyte doświadczenie zaprocentuje na przyszłość.

Spotkanie zakończyło się w trzech setach. Zdecydowanie najbliżej rywalek, gospodynie były w pierwszej partii. Porażka na przewagi i kilka wygranych piłek, pokazało jednak, jak duże możliwości drzemią w młodych zawodniczkach wałbrzyskiej drużyny. Porażka nie zmieniła sytuacji Chełmca w tabeli. Podopieczne trenera Marka Olczyka miały już bowiem zapewnione miejsce gwarantujące grę w półfinałowym turnieju o awans do I ligi siatkówki kobiet.

Jeszcze przed meczem nagrody z rąk Stanisława Łopacińskiego odebrały Nicole Jochym i Aleksandra Machura. Wiceprezydent Wałbrzycha wręczyła upominek Julii Nowackiej, która wylicytowała piłkę i trening z I drużyną podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po meczu na Halę Wałbrzyskich Mistrzów wjechał okolicznościowy tort. W dobrych humorach czekamy na informację, gdzie odbędą się półfinałowe zmagania.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – NTSK Nysa 0:3 (25:27|20:25|20:25)

Siatkówka: Porażka z Nysą [FOTO]