Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Super SZAJS

Superliga, Sportowy Wałbrzych

Spłynęło na nas jak śnieg w maju. Byliśmy świadkami rewolucji. Mamiono nas naprawą, ale tak naprawdę chodziło tylko o kasę i to nie naszą, a tych bo tych, którym wciąż brakuje. Perez chciał być Mesjaszem, a stał się… tumanem. Zabawne było też to, że chciał otumanić nas wszystkich.

Tak brakuje im kasy. Tak piłka niedługo przestanie istnieć. HAHA. Boże jaki on jest naiwny. Rozpuszczony finansowo lelal to rzeczywiście cała piłka? Sorry Gregory, ale nie! Trzeba było nie wydawać ponad stan. Nie płacić horendalnych kwot piłkarzom, trenerom, menago czy komukolwiek tam płacili. Skoro mają zbankrutować, to niech bankrutują. Boże jak ja nie cierpię tej drużyny.

To samo zresztą tyczy się Piemonte Calcio i prezesika, który drży o kasę dla Cristiano. Niech sobie idzie w cholerę. Kogo to obchodzi. Nie mój cyrk. Nie moje małpy. Wara jednak od górnolotnych tekstów, że którykolwiek z was ratuje piłkę. Chcieliście ratować tylko własne tyłki.

Nigdy nie lubiłem angielskiej piłki, ale dzisiaj śmiało mogę powiedzieć, że kibice Liverpoolu, Chelsea, czy ManU bardzo mi zaimponowali. Zawiodłem się na Socios. Zły byłem na Rossonierich. W ogóle nie obchodziło mnie co mieli do powiedzenia knypki z Madrytu czy Internazionalle. Prawdę mówiąc pomimo tego, że nie kibicuję UEFA w takim wydaniu jak dzisiaj, to bardzo chciałem, żeby nie spękali i wywalili banitów poza nawias. Żadnej ligi, żadnych Mistrzostw Świata czy Europy. Chcą u prywaciarza, droga wolna.

Ligi Mistrzów też już od dawna nie oglądam. Dlaczego? Bo to nie jest Liga Mistrzów, tylko coś w rodzaju EuroLeauge. Nie jest to jednak system, który ma wydrenować wszystkich spoza finansowego układu. Pomysł Pereziątka = piłkarski matrix w czystej postaci. Jak będę chciał obejrzeć mecz Superligi, to włączę sobie bajkę Super Strikers.

P