Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Za nami Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej w Jaworzynie Śląskiej

Za nami Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej w Jaworzynie Śląskiej

Za nami szósty wyścig VI-tej edycji Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej – 2021 w gminie Jaworzyna Śląska. Był to również XVII Grand Prix MTB Solidarności. Tym razem w wyścigu wzięło łącznie udział 168 zawodniczek i zawodników, w wieku od 2 do 16 lat.

  Nie żyje Robert Pryka

Zawody otworzył Burmistrz Jaworzyny Śląskiej – Grzegorz Grzegorzewicz wraz z Przewodniczącym KZ NSZZ przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. – Ireneuszem Besserem. Wyścigi w poszczególnych kategoriach wiekowych rozegrane zostały na bardzo ciekawej, interwałowej trasie, której miejscem była jaworzyńska Żwirownia. Dla ścigających się zawodników GLKS Jaworzyna Śląska przygotowano trzy rodzaje tras, o różnej trudności w zależności od kategorii wiekowych.

Jak zawsze nie brakowało uśmiechu oraz pozytywnej atmosfery podczas zawodów. Dekoracji zawodników dokonywali: Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, Zastępca Burmistrza Marek Zawisza, Przewodniczący Rady Miejskiej Artur Nazimek, Przewodniczący KZ NSZZ przy ZPS „Karolina” Sp. z o. o. Ireneusz Besser. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy za udział i wyniki.

Uwaga! Teraz Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej będzie miała  przerwę z racji wakacji. Organizatorzy zapraszają na kolejny etap dopiero w połowie sierpnia – na wyścig w Grzędach.

MR/PAS
foto:Liga MTB CX AWorzył Wójt Gminy Dobromierz – Jerzy Ulbin.

 

Za nami Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej w Jaworzynie Śląskiej