Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wakacje zakończone!

Mistrzowska forma wałbrzyskich siatkarek rośnie z dnia na dzień. Sztab szkoleniowy dba o rozwój sportowy swoich podopiecznych, ale treningi to nie wszystko. Zdarzają się takie chwile kiedy zabawa ma wymiar jeszcze większy niż wylewane poty na sali gimnastycznej. Tym razem MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zorganizował turniej z okazji zakończenia wakacji. 

Przy pięknej sobotniej pogodzie, na boiskach przy Szkole Podstawowej nr 26 w Wałbrzychu odbyło się siatkarskie zakończenie wakacji – rozegraliśmy rodzinny turniej dwójek. Było dużo dobrej zabawy i sportowej rywalizacji – cieszą się trenerzy Chełmca.

Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach. Drużyny stanęły do walki o laur zwycięstwa w grupach Family i Open. Zacięte zmagania toczyły się niemal przez cały dzień. Każdy chciał wygrać. Każdy starał się dawać z siebie wszystko. Każdemu zawodnikowi towarzyszył jednak uśmiech.

Klasyfikacja końcowa kat. FAMILY 

 1. Mazur
 2. Bober
 3. Gawlik
 4. Górscy 
 5. Lange
 6. Olczyk
 7. Sajewicz
 8. Chmara

Klasyfikacja końcowa kat. OPEN

 1. Olejniczak / Jesiołowski
 2. Wojnowska / Kledzik
 3. Nowacka / Mrowiec
 4. Rejdak / Piwko
 5. Radoch / Nicgorska

Zadanie sfinansowane zostało ze środków Gminy Wałbrzych w ramach programu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

P