Herbapol gubi punkty w Gorcach

Ciekawie było w Gorcach, gdzie miejscowy Górnik wywalczył punkt w pojedynku z Herbapolem Stanowice.

Gwarek zbity przez Górnika

-Niestety z wyjazdowego meczu przywozimy tylko 1 punkt. Mecz od samego początku nie układał się po naszej myśli w 7. minucie przegrywaliśmy 0:1. W 26. minucie wyrównał Damian Januszek i tak też zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej na prowadzenie wyprowadza nas Marcin Stolarz. Dalsza część spotkania to w większości gra w środku pola i kilka ładnych choć niecelnych strzałów na bramkę przeciwnika. Na kwadrans przed końcem dochodzi jednak do dość kuriozalnej sytuacji w naszym polu karnym, po którym sędzia główny dyktuje dla przeciwnika rzut karny… mówią przedstawiciele klubu ze Stanowic.