Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ach te straty

Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław Sportowy Wałbrzych

W Górniku od kilku sezonów gra toczy się o najwyższą stawkę. Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego mają wyłącznie jedno zadanie: awans. Zaczęło się jednak od falstartu.

  Agnieszka Pietraszewska o grze Chełmca przed kolejnym meczem

Spotkanie toczyło się w dość nerwowej atmosferze. Raz, że były to derby. Dwa, że naprzeciw siebie stanęli odwieczni rywale. Pierwszą kwartę wrocławianie wygrali w cuglach, a samo spotkanie przypominało półfinałowe starcie z poprzedniego sezonu.

WKK w trakcie meczu udowodniło, że już na samym początku sezonu może być groźne dla każdego. Warto jednak popracować nad stabilizacją formy. Roztrwoniona przewaga gości doprowadziła do nerwowej końcówki. Górnikowi nie udało się jednak doprowadzić do wyrównania. Na uwagę zasługuje też niebotyczna liczba strat, która bardzo utrudniała gospodarzom grę.

Górnik Trans.eu Wałbrzych – WKK Wrocław 71:74 (15:24, 26:15, 11:15, 19:20)

Górnik Trans.eu Wałbrzych - WKK Wrocław Sportowy Wałbrzych

Górnik Trans.eu: Dymała 21, Zywert 12, Pabian 11, Cechniak 6, Jakóbczyk 6, Kruszczyński 6, Ratajczak 6, Malesa 2, Pawlak 1, Durski 0.

WKK: Madray 18, Prostak 15, Ochońko 13, Chrabota 10, Patoka 9, Wątroba 3, Jędrzejewski 2, Koelner 2, Matusiak 2, Wilczek 0.

Ach te straty

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!