Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nówka wyciągnęła [DUŻO ZDJĘĆ]

Zaczęło się dość nieoczekiwanie. Ambitna postawa podopiecznych trenera Jaworskiego pozwoliła gościom stosunkowo szybko wyjść na prowadzenie. Stracona przez wałbrzyszan bramka sprawiła, że zespół zaczął grać nieco szybciej, ale na efekty tej gry trzeba było czekać długo.

  Młodzicy z medalami w DAS

Przyjezdni grali odważnie, często wypuszczając w bój swoich napastników, którzy starali się siać postrach w szeregach obronnych gospodarzy. Taka postawa wymusiła na wałbrzyszanach szybsze prowadzenie gry. Nie zawsze to jednak szło w parze z dokładnością. Często wręcz groziło stratą bramki. Jednobramkowe prowadzenie gości dawało nadzieję na szybkie odwrócenie losów meczu.

Zagłębie rozbite [DUŻO ZDJĘĆ]

Po zmianie stron poziom trudności jednak się podniósł. Nówką wstrząsnęło szybkie trafienie Łukasza Pańskiego. Wściekły trener gospodarzy, zrugał swoich zawodników, którzy potrzebowali dodatkowego bodźca, by ruszyć do przodu. Sygnał do ataku dał Sebastian Misiułajtys. Jego trafienie natchnęło wałbrzyszan do większego wysiłku. Efektem odważnej gry do przodu była bramka wyrównująca Adriana Matuły.

Górnik Nowe Miasto – Górnik Boguszów Gorce 2:2 (0:1)
0:1 – Wojciech Klimek (10′)
0:2 – Łukasz Pański (51′)
1:2 – Sebastian Misiułajtys (57′)
2:2 – Adrian Matuła (70′)

P