Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Tym razem na tarczy

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - IgnerHome Świdnica Sportowy Wałbrzych

Wałbrzyszanki zagrały kolejny mecz, którym żyła cała siatkarska społeczność. Ligowe derby z Volley Świdnica okazały się wspaniałym widowiskiem, godnym miejsca, w którym rozegrano zawody. Hala Wałbrzyskich Mistrzów okazała się szczęśliwa dla gości, ale podopieczne trenera Marka Olczyka mogą być z siebie dumne.

  Juniorki przegrały we Wrocławiu

Ambitna postawa gospodyń przyniosła wygraną w pierwszym secie, który o mały włos nie został stracony. Zwycięstwo na przewagi pozwalało sądzić, że w dalszej fazie meczu będziemy świadkami zaciętej walki. Ta faktycznie miała miejsce, choć jej finał był zdecydowanie inny. Tym razem dwukrotnie górą były świdniczanki. Prowadzenie w meczu uśpiło przyjezdne na tyle, że Chełmiec szybko i niemal bez problemów doprowadził do tie-breaku.

Wałbrzyszanin na podium turnieju World Curling Tour

W piątym secie wyrównana walka toczyła się do zmiany stron. Później wałbrzyszanki zaczęły coraz bardziej odczuwać zmęczenie. Przełożyło się to mniejszą dokładność przyjęcia i precyzję rozegrania. Problemem stało się też kończenie ataków w pierwszym tempie. Dłuższe wymiany częściej padały zaś łupem Świdnicy, która ostatecznie z Wałbrzycha wywozi komplet punktów.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – IgnerHome Volley Świdnica 2:3 (27:25|23:25|18:25|25:20|11:15)

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - IgnerHome Świdnica Sportowy Wałbrzych

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - IgnerHome Świdnica Sportowy Wałbrzych

Tym razem na tarczy

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P