Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ruszyły zapisy do Ligi Halowej!!

Ruszyły zapisy do Ligi Halowej!!

Szybkimi krokami zbliżamy się do końca rundy jesiennej bieżącego sezonu piłkarskiego. Co będziemy robić później? No właśnie. Start rundy wiosennej zwykle planuje się na marzec, co daje nam ponad 3 miesiące zmagań bez piłki. Kluby oczywiście będą trenować. Często na hali dlatego wychodzimy do wszystkich sympatyków piłki nożnej z pomysłem rozgrywek w zimowych miesiącach.

  Ujarzmili Wilczyce! Wskoczą na fotel lidera?

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów, które będziemy przyjmować do 15 listopada bieżącego roku. Początek Piłkarskiej Ligi Halowej planujemy na pierwszy weekend grudnia. Liczba i format kolejek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn. do 15 listopada

Rozgrywki toczyć się będą na hali sportowej w Szczawnie Zdroju. Z każdej kolejki planowane są transmisje LIVE. Nie zabraknie też wywiadów, podsumowań czy konkursów. Nad całością czuwać będą profesjonalni sędziowie. Zagramy w systemie 4+1 przy założeniu, że drużyna może liczyć maksymalnie 10 zawodników.

ZGŁOSIĆ SIĘ MOŻE KAŻDY. DRUŻYNY ZAREJESTROWANE W POLSKIM ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ I TAKIE STWORZONE PRZEZ MIŁOŚNIKÓW GRY. MOŻE WIĘC BYĆ TO DRUŻYNA LIGOWA ALE I OSIEDLOWA. CZEKAMY NA WSZYSTKICH!!

Chętnie też nawiążemy współpracę z chętnymi, którzy chcieliby dołączyć do projektu w formie partnerstwa, sponsoringu czy innej pomocy przy organizacji rozgrywek.

Zapisów można dokonać pod wskazanymi poniżej numerami telefonów lub pod adresem mailowym, gdzie można również uzyskać wszelkie dodatkowe informacje.

Mariusz – 660425746
Jakub – 729650659
jakub.zima@sportowy-walbrzych.com.pl lub KONTAKT

Ruszyły zapisy do Ligi Halowej!!

PIOTR WOJTYCZKA NOWYM PREZESEM WSSE – Bezpłatna Gazeta Tygodnik 30 minut i wiesz wszystko!

Ruszyły zapisy do Ligi Halowej!!
P