Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Czarni przegrali z Walimiem

Czarni Wałbrzych - KS Walim Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A

Kibice, którzy zdecydowali się przyjść na żywo obejrzeć mecz pomiędzy Czarnymi Wałbrzych a KS Walim mogli być zadowoleni. Wielokrotnie zaangażowanie zawodników nagradzane było brawami.

  FC Gaj w lidze zagra w składzie

Mierzyliśmy się dziś z zespołem KS Walim, który stawił się w Wałbrzychu w bardzo mocnym składzie i od początku narzucił swoje warunki gry. Przez cały mecz goście mieli przewagę i stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia gola, a nam niestety w grze do przodu nic nie wychodziło i praktycznie nie zagroziliśmy bramce strzeżonej przez Kacpra Dobkiewicza – mówił po meczu Tomasz Stasiński.

Dobra gra gości nie przekładała się jednak na zdobycze bramkowe. Kiedy wydawało się, że ambitna postawa Czarnych w defensywie przyniesie spodziewany punkt, bramkę dla Walimia zdobył Kamil Śmiałkowski.

Czarni Wałbrzych - KS Walim Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A

Dość długo zespół z Walimia był nieskuteczny, ale w ostatnim kwadransie miał ułatwione zadanie po czerwonej kartce dla Tadeusza Chodackiego i wykorzystał to w ostatnich minutach, gdy zwycięską bramkę zdobył Kamil Śmiałowski. Szkoda porażki w samej końcówce, ale trzeba przyznać, że rywal był dziś lepszy i pozostaje nam tylko pogratulować drużynie KS Walim i wyciągnąć wnioski z tego meczu, aby za tydzień zaprezentować się lepiej w meczu z Herbapolem Stanowice – dodał prezes klubu.

Czarni Wałbrzych – KS Walim 0:1 (0:0)
0:1 – Kamil Śmiałkowski (89′)

Czarni Wałbrzych - KS Walim Sportowy Wałbrzych Wałbrzyska Serie A

Czarni przegrali z Walimiem
P