Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mineralni zgubili punkty ze Skałkami

Damian Chajewski o meczu z MKSem

Fani miejscowej drużyny liczyli, że w pojedynku ze Skałkami Stolec, podopiecznym trenera Rafała Siczka uda się przełamać niemoc. Rywal okazał się jednak trudniejszy niż przewidywano.

  Invenio QD zgłosiła skład na ligę!

Mecz okazał się wyrównanym widowiskiem, w którym o wyniku decydowały detale. W pierwszych 45 minutach rywalizacji gościom udało się wykorzystać błąd defensywy Mineralnych. Prowadzenie do przerwy ułatwiło im grę po przerwie.

Na boisku widać było grające dwie równorzędne drużyny. W pierwszej połowie nie było zbyt dużo sytuacji bramkowych, jednak zespół Skałek bezlitośnie wykorzystał niefrasobliwość moich obrońców w jednej sytuacji – mówił po meczu trener Rafał Siczek. 

Po zmianie stron piłkarze ze Szczawna Zdroju zaatakowali z dużo większym zaangażowaniem. Pomimo stworzonych szans, gospodarzom nie udało się jednak doprowadzić do wyrównania. Zamiast tego po jednej z kontr, Skałki powiększają przewagę.

Druga połowa to nasza przewaga i dwie wręcz stuprocentowe sytuacje, których niestety nie wykorzystujemy. Doświadczony zespół Skałek ponownie pokazuje dojrzałość piłkarską i po kontrze strzela drugą bramkę przesądzając o naszej porażce. Na pewno plus po tym meczu to debiut w pierwszym zespole kolejnego wyróżniającego się naszego juniora Damiana Bąkiewicza – dodał szkoleniowiec gospodarzy

MKS Szczawno Zdrój – Skałki Stolec 0:2 (0:1)
0:1 – Piotr Satanowski (25′)
0:2 – Piotr Satanowski (79′)

Mineralni zgubili punkty ze Skałkami
P