Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Niespodzianka na Ratuszowej

Sportowy Wałbrzych, Górnik Wałbrzych - Venus Nowice

Górnik Wałbrzych - Venus Nowice, fot. FB Górnik Wałbrzych

Spotkania lidera z ostatnią drużyną w tabeli, mimo że z pozoru łatwe, są często tymi najtrudniejszymi w rozgrywkach. W Wałbrzychu wszyscy oczekiwaliśmy zwycięstwa. Duża część fanów wyobrażało sobie wręcz łatwych punktów.

  Złoto i srebro dla naszych Kinderków!
Zaczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy już w 2 minucie zdołali wyjść na prowadzenie. Problem w tym, że zaledwie 8 minut później mieliśmy remis. Błąd defensywy Górnika doprowadził do podyktowania przeciwko wałbrzyskiej drużynie rzutu karnego. Goście jedenastkę pewnie zamienili na bramkę.  W kolejnych minutach biało-niebiescy stworzyli sobie kilkanaście sytuacji, po których piłka powinna trafić do bramki, ale jak to często w takich przypadkach bywa, kiedy chce się za bardzo, niewiele wychodzi.
Minorowe nastroje udzieliły się nie tylko kibicom, ale i trenerowi drużyny.
Trudno coś powiedzieć po takim meczu. Wyglądało to źle i nie mamy żadnego wytłumaczenia musimy teraz następnym meczu udowodnić, że potrafimy grać o dużo lepiej – mówił po meczu Marcin Domagała.
Sportowy Wałbrzych, Górnik Wałbrzych - Venus Nowice
Górnik Wałbrzych – Venus Nowice, fot. FB Górnik Wałbrzych
W polemikę z niezadowolonymi kibicami wdał się za to Sławomir Orzech.
Nie można zrzucać winy na nikogo! Prawda jest taka, że przegraliśmy wygrany mecz i wszyscy dobrze o tym wiemy. Nie ma co się załamywać i trzeba walczyć dalej. Jako drużyna możemy jedynie przeprosić za nasz występ w dzisiejszym meczu, wiemy że to trzeba było po prostu wygrać i tyle. Musimy wyciągnąć wnioski i dalej walczyć o awans. Wierzę w to że nasi kibice którzy są z nami na dobre i na źle wiedzą, że był to tylko wypadek przy pracy, a my udowodnimy wam że tak było! – pisał na oficjalnym profilu społecznościowym wałbrzyskiego klubu.
Górnik Wałbrzych – Venus Nowice 1:1 (1:1)
1:0 – Damian Chajewski (2′)
1:1 – Damian Roman (10′)
P