Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pewna wygrana Walimia

Po trudnym początku sezonu zespół z Walimia złapał właściwy rytm. Każdy kolejny rywal zderza się z wysoką formą zespołu, który już od dłuższego czasu regularnie punktuje, windując swoją pozycję w ligowej tabeli.

  Zasady rozgrywek piłkarskich na Dolnym Śląsku ulegną poważnym zmianom

Tym razem z siłą walimskiej lokomotywy musieli zmierzyć się piłkarze Unii Bogaczowice. Zadanie okazało się jednak za trudne. Cztery trafienia Dawida Skarbińskiego, dwa Adriana Krausa i nawet gole zdobyte przez gości nie mogły już odwrócić losów spotkania.

Mecz z Unią po naszych wcześniejszych wynikach wydawałby się formalnością. Jednakże przebieg meczu miał nieco inne zdarzenia. Początek spotkania należał do nas. Zdobyliśmy szybko dwie bramki i gdzie mecz już powinien być ułożony. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach rozprężenie drużyny wniosło chaos i inicjatywę przejęła Unia. Przerwa meczu i mocne słowa trenera spowodowały, że znów weszliśmy na właściwe tory. Pomimo straty dwóch bramek przebieg meczu nie mógł się zakończyć inaczej jak zwycięstwem KS Walim. Czekamy z niecierpliwością na mecz następnej kolejki z AKS II Strzegom, gdyż forma KSW Walim idzie w górę – mówił po meczu z Unią Robert Rzeczycki.

KS Walim – Unia Bogaczowice 6:2 (2:0)
1:0 – Dawid Skarbiński (12′)
2:0 – Dawid Skarbiński (29′)
3:0 – Adrian Kraus (49′)
4:0 – Dawid Skarbiński (55′)
5:0 – Dawid Skarbiński (66′)
5:1 – Patryk Dela (71′)
5:2 – Szymon Radzikowski (81′)
6:2 – Adrian Kraus (88′)

zdjęcie ilustracyjne

P