Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój trzyma formę

Zdrój Jedlina Zdrój - Herbapol Stanowice, Sportowy Wałbrzych, Wałbrzyska Serie A

Podopieczni trenera Kamila Jasińskiego ponownie zabłyszczeli formą. Po wygranych derbach rozegrali kolejne spotkanie z gatunków tych trudnych.

  Poznaliśmy najlepszych tenisistów Aglomeracji Wałbrzyszkiej

Zaczęło się od szybkiego trafienia Mateusza Kałwaka. Bramka w pierwszych minutach spotkania ułatwiła nieco grę gospodarzom, którzy większą łatwością dochodzili do pozycji strzeleckich. Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Nikt się jednak nie spodziewał trzęsienia ziemi, które nastąpiło między 24 a 32 minutą spotkania. Trzy trafienia w ciągu zaledwie 8 minut potwierdziły siłę Zdroju.

Zdrój Jedlina Zdrój - Herbapol Stanowice, Sportowy Wałbrzych, Wałbrzyska Serie A

Wygrywamy kolejne spotkanie. Pokonujemy przed własną publicznością drużynę Herbapolu Stanowice. Bramki dla podopiecznych Kamila Jasińskiego zdobyli Mateusz Kałwak, Konrad Zwolenik, Łukasz Samiec, Adrian Maliszewski i Piotr Siara. Asystami popisali się Rafał Lipiński, który zaliczył trzy asysty, oraz Konrad Zwolenik i Łukasz Samiec. Wygrana z Herbapolem była trzynastą w piętnastym meczu w tym sezonie. To koniec rundy jesiennej w wykonaniu naszego zespołu, choć za tydzień rozegramy mecz awansem z rundy wiosennej. Warto zauważyć, że w tym sezonie nie straciliśmy ani jednej bramki na własnym terenie – pisali przedstawiciele klubu z uzdrowiska.

Zdrój Jedlina Zdrój – Herbapol Stanowice 5:0 (4:0)
1:0 – Mateusz Kałwak (2′)
2:0 – Konrad Zwolenik (24′)
3:0 – Łukasz Samiec (30′)
4:0 – Adrian Maliszewski (32′)
5:0 – Piotr Siara (48′)

Zdrój Jedlina Zdrój - Herbapol Stanowice, Sportowy Wałbrzych, Wałbrzyska Serie A

P