Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Siatkówka łączy

KPS Chełmiec Wałbrzych - SMS Spała Sportowy Wałbrzych

Siatkarskie środowisko przyzwyczaiło nas do pozytywnych emocji, dużej dawki wrażeń i sportowej rywalizacji.

  Pobiegną w finałach

Siatkówka łączy” – właśnie pod tym hasłem rozegramy kolejny mecz III ligi, który odbędzie się w najbliższą sobotę 27 listopada o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy – informują przedstawiciele klubu z Wałbrzycha.

Wałbrzyszanie zagrają w roli gospodarza. Ich rywalem będzie Jaworski Klub Sportowy Spartakus.

Głuszyca to miasto, które zakochało się w siatkówce. W formie promocji dyscypliny oraz podkreślenia coraz szerszej współpracy naszych Gmin, właśnie tam będziemy serwować pozytywne emocje. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tym nietuzinkowym wydarzeniu, dla kibiców przygotowane będą ciekawe upominki do wygrania – czytamy na profilu społecznościowym wałbrzyskiego Chełmca.

Będzie to 8 mecz w wydaniu naszej drużyny w rozgrywkach III ligi. Po ciężkim boju w Ziębicach, gdzie wałbrzyscy siatkarze wygrali po pięciosetowej walce, sympatycy drużyny liczą na kolejne zwycięstwo. Spartakus zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, gromadząc zaledwie 2 punkty i 5 wygranych setów.

W najbliższy weekend w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, nie zobaczymy też pierwszej drużyny, która akurat w tym czasie powalczy o punkty w Miasteczku Śląskim, które z 6 punktami plasuje się na 11 miejscu.

III liga: 27.11.2021 w Głuszycy g. 17:00
Chełmiec Wałbrzych – Spartakus Jawor

II liga: 27.11.2021
KS Volley Miasteczko Śląskie – Chełmiec Wałbrzycha

P