Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Polskie turnieje CS:GO

Polskie turnieje CS:GO

Counter Strike należy do jednej z najczęściej obstawianych gier e-sportowych na świecie. Największe zmagania CS:GO przyciągają miliony widzów i typerów. Fundusz nagród na turniejach Counter Strike liczony jest w setkach tys. dolarów.

Oprócz dostarczania świetnej rozrywki ta dyscyplina wirtualna jest sposobem dorobku za pomocą obstawiania zakładów sportowych. Obstawianie meczy CS:GO może odbywać się na różnych poziomach. Zadaniem typerów i społeczności e-sportowej jest rozumienie tej dyscypliny cybernetycznej, by skutecznie typować zakłady bukmacherskie. Poniżej wymienimy Polskie turnieje CS:GO, które możemy obstawiać na stronach renomowanych bukmacherów i najlepsze drużyny krajowe.

ESL – największe Mistrzostwa Polski w Counter Strike

Pula nagród w turnieju ESL w ostatnim sezonie wynosiła 100 tys. PLN. Zmagania odbyły się w listopadzie 2021 r. Zwycięska drużyna o nazwie Wisła All iN otrzymała nie tylko nagrody pieniężne, ale również awans do zmagania Intel Extreme Masters Katowice 2022. Ponadto, zwycięzcy ESL zmierzyli się również w zmaganiu ESL Pro League Conference, który odbył się na końcu listopada.

Spotkania półfinałowe i finał Mistrzostw Polski CS:GO zostały rozegrane w formie BO3 podczas meczu na żywo na Arenie Katowice. 8 listopada 2021 r. od godziny 16:00 kibice mogli oglądać rozgrywki CS GO live na kanale pod nazwą Twitch i obserwować starcia najlepszych polskich zespołów. Finałowe spotkanie odbyło się 9 listopada 2021 r. o godzinie 19:00.

Oprócz Wisła All iN w turnieju ESL brały udział takie popularne polskie drużyny e sportowe CS GO: Mad Dog’S Pact, Team ESCA, Tarczyński Team, M1 Eden, Ungentium, Anonymo. W finale ekipa Wisła All iN spotkała się z polską drużyną o nazwie Honoris.

E-sportowy Turniej Polski w CS:GO

E-sportowy Turniej Polski w CS:GO jest organizowany przy pomocy polskiej spółki Good Game. Fundatorem nagród w zmaganiach jest Totalizator Sportowy. Turniej odbył się w kwietniu w 2021 r. i składał się z 3 etapów: faza wojewódzka, faza grupowa finałów i faza finałowa. CS GO wyniki tego zmagania można było obstawiać tylko na stronie Totalizatora Sportowego.

Oto podstawowe zasady turnieju:

  1. Tryb gry: 2vs2.

  2. Dwuosobowe zespoły są tworzone według własnego uznania przed rozpoczęciem turnieju.

  3. Kwalifikacje w każdym województwie na 256 slotów – najlepszy zespół z każdych kwalifikacji automatycznie awansuje do finału.

  4. Finały: cztery grupy po cztery drużyny grają na zasadach “każda z każdą”, po czym najlepsza ekipa z każdej grupy gra również w półfinałach.

  Przed nami kosmiczny sezon. Hurtowa liczba spadków?

Nagród w tym turnieju występowały w formie prezentów rzeczowych. Zespoły, które zajęły pierwsze, drugie i trzecie miejsca otrzymały procesory, fotele gamingowe, myszki, klawiatury, słuchawki.

Zakłady bukmacherskie na CS:GO

Aby wytypować zakład bukmacherski na CS:GO należy wybrać renomowanego buka. Pierwotnie typer musi zarejestrować profil użytkownika na platformie operatora i złożyć depozyt. Warto też poszukać rzetelnej witryny, która oferuje streamy CS GO. W tym celu pomocnym narzędziem stanie się odpowiedni ranking. Mając znajomość formy gry i znajomość drużyn, możemy z powodzeniem typować zakłady na wyniki spotkań CS: GO.

Zanim zaczniemy typować internetowe zakłady bukmacherskie w witrynie wybranego operatora, zalecamy zweryfikować dostępne promocje i profity, ofertę zakładów i kursy na CS:GO. Często operatorzy oferują typerom bezpłatny bonus bez depozytu i prezenty dedykowane konkretnym wydarzeniom e-sportowym. Polscy bukmacherzy często mają w swojej palecie bonusowej extra nagrody do typowania ESL czy innych turniejów.

Polskie turnieje CS:GO

JUŻ UCIEKASZ? PRZECZYTAJ JESZCZE TO!

P