Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mariusz Piejko cieszy się z wyjazdu Kamili na Igrzyska

Zawodniczka Invest Park Team Kamila Żuk otrzymała kwalifikację olimpijską. Decyzję w sobotę (15 stycznia) podjął Polski Związek Biathlonu.

  Powalczą o tytuł

Jestem niezwykle dumny, że Kamila Żuk będzie reprezentować Polskę podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. To już druga olimpiada w karierze pochodzącej z Sokołowska biathlonistki. Duma tym większa, ponieważ Pani Kamila w listopadzie zeszłego roku dołączyła do drużyny Invest Park Team. Projekt ma na celu wspieranie sportowców z regionu wałbrzyskiego w ciągłym procesie rozwoju i spełnianiu sportowych marzeń. Jestem przekonany, że ciężka praca i determinacja zaprocentują u Pani Kamili bardzo dobrym wynikiem podczas Olimpiady. Trzymam mocno kciuki za jak najlepszy rezultat. Razem Możemy Więcej! mówi Mariusz Piejko, dyrektor Departamentu Komunikacji i CSR Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK”.

W 2021 r. Wałbrzyska Strefa przeznaczyła na program sponsorski dot. sportu oraz turystyki i rekreacji blisko 230 tysięcy zł. Wsparcie otrzymali sportowcy indywidualni, kluby i stowarzyszenia sportowe oraz organizatorzy imprez biegowych. W sumie środki finansowe zostały przeznaczone na realizację ponad 20 projektów.

P