Lepsi i tyle w temacie

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Koszalin, fot. Bartek Nowak - Sportowy Wałbrzych

Górnik Trans.eu Wałbrzych - Koszalin, fot. Bartek Nowak

Zaczęło się zaskakująco od prowadzenia Żaka. Nikt w Wałbrzychu nie wierzył jednak, że taki stan utrzyma się długo. Biało-niebiescy szybko odpowiedzieli twardą postawą w obronie i serią 8 punktów z rzędu. To wystarczyło żeby zdominować rywala.

Do niespodzianki zabrakło jednej bramki

Mimo złego początku po 10 minutach gry Górnik prowadził 9 punktami. Małe załamanie skuteczności w drugiej odsłonie nie specjalnie wpłynęło na wynik Podopieczni trenera Łukasza Grudniewskiego podkręcili tempo po przerwie, dorzucając kolejne 7 punktów przewagi. Zaliczka wystarczyła by wygrać mecz.

Najwięcej punktów dla naszej drużyny rzucili Piotr Niedźwiedzki i Hubert Pabian. U rywala na wyróżnienie zasłużył Dłoniak i Harris.

Górnik Trans.eu Wałbrzych – MKKS Żak Koszalin 82:74 (28:19, 17:18, 20:13, 17:24)

Górnik: Niedźwiedzki 18, Pabian 16, Jakóbczyk 15
Żak: Dłoniak 22, Harris 21, Tomaszewski 11