Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Koniec ligi pełnej emocji

11 kolejek rozegrali piłkarze występujący w pierwszym sezonie Uzdrowiskowej Ligi Halowej i po niemal 3 miesiącach rywalizacji historycznym zwycięzcą rozgrywek został Olimpijczyk Wałbrzych.

  Bolesna lekcja od Miedzi

W trakcie zmagań byliśmy świadkami wielu wspaniałych bramek, nietuzinkowych interwencji bramkarskich, widowisk na bardzo wysokim poziomie i rekordów strzeleckich wśród poszczególnych zawodników. Część z nich do gry przystąpiła by dobrze się bawić. Dla części było to uzupełnienie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej bieżącego sezonu piłkarskiego.

Rozgrywki doczekały się kilku gwiazd w praktycznie każdej drużynie. Zobaczyliśmy na żywo zawodników mających przeszłość w ekstraklasie, ale też w 1, 2, 3 czy 4 lidze. Byli to między innymi Michał Bartkowiak, Tomasz Wepa, Robert Rzeczycki, Mateusz Sawicki, Damian Bogacz, Dawid Stanuszek, Tomasz Szyszka, Dominik Woźniak czy Surmaj.

Wszystkich nie sposób wymienić, ale na ich tle mogliśmy zobaczyć innych ambitnych zawodników. Długo będziemy pamiętać interwencje Marka Lipowskiego, Sebstiana Łuszczyka, Radosława Brzezińskiego czy Szymona Garwola. W pamięć zapadnie też hart ducha drużyny FC Gaj, która jako jedyna zakończyła sezon bez punktów. Spore wrażenie zrobiły na nas wspaniałe występy Ale Jazz, które bardzo często bez zmienników gromiły rywali. Świetnie spisywali się Przemysław i Rafał Koszyka. Genialne bramki zdobywał Krawczyński i Mocydlarz.

Ciężko tu wymienić wszystkich bohaterów. Zapewne będziemy jeszcze do nich wracać opisując poszczególne wydarzenia. Na koniec warto jednak nadmienić, że widzimy się w II edycji rozgrywek.

 

P