Karolina o pierwszym meczu

Mecz Chełmca z Legionovią przyniósł sporo emocji. Swoimi wrażeniami podzieliła się Karolina Olczyk.

Niedzielne finały Kinderków

Mecz na rozpoczęcie turnieju półfinałowego o wejście do 1 ligi można nazwać siatkarskim rollercoasterem… Zespół Legionovii wzmocnił się trzema zawodniczkami z LSK, jednak my się nie poddałyśmy i podeszłyśmy do spotkania z bojowym nastawieniem. Może nie zaczęło się po naszej myśli.. w pierwszym secie zdecydowanie swoją grę narzuciły gospodynie, już w drugim odbudowałyśmy się wygrywając go do 23, by w 3 secie uznać po raz kolejny wyższość Legionowa, 4 set znowu wymagał od nas 110% zaangażowania i skupienia, wypracowałyśmy przewagę którą dowiozłyśmy do końca. W tie-breaku przegrywałyśmy już 11-13 by ostatecznie przypieczętować wygraną w całym spotkaniu 3:2 – opowiadała o meczu Karolina Olczyk.