🔴 Futbol Ameryk. | 01.08, 15:00
Bielawa Owls Tychy Falcons
🔴 Piłka nożna | 12.08, 16:00
Orzeł Lubawka Widzew Łódź
🔴 Piłka nożna | 15.08, 17:00
Górnik Nowe Miasto Górnik Wałbrzych
🔴 Piłka nożna | 16.08, 17:00
Gwarek Wałbrzych KS Stanowice
🔴 Piłka nożna | 22.08, 17:00
Górnik Wałbrzych LKS Bystrzyca Górna
🔴 Piłka nożna | 23.08, 17:00
KS Walim Szczyt Boguszów Gorce

Sportowy Wałbrzych

SPORTOWE EMOCJE TYLKO NA SW SPORT TV

Nasi zapaśnicy z medalami Mistrzostw Polski!

W Raciborzu odbyły się Mistrzostwa Polski U-20 w zapasach. Na śląskich matach zobaczyliśmy w 123 zawodników z 43 polskich klubów, w tym dwóch zawodników Zagłębia Wałbrzych, którzy dosłownie spisali się na medal!

Do walki o mistrzowskie laury przystąpili Jakub Miś w kat. wagowej do 55 kg oraz Mateusz Kaczor w kat. wagowej do 63 kg. Obaj zawodnicy stoczyli kilka pasjonujących pojedynków. Ostatecznie Jakub Miś przegrał dopiero w wielkim finale zdobywając tym samym srebrny medal. Brązem musiał zadowolić się Mateusz Kaczor.
Mistrzostwa zaliczamy do udanych mimo braku złotego medalu. W roku ubiegłym Miś stał na trzecim miejscu podium do 55 kg a Kaczor na drugim do 63 kg. Przed nami jeszcze trzy imprezy mistrzowskie. MP seniorów gdzie wystartują Miś, Kaczor i Mróz. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży z Szomą, Przybylskim, Pietruszką i Dereniem w składzie oraz MP Młodzików mówią przedstawiciele klubu z Wałbrzycha.