Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Poznaj historię Formuły 1

Poznaj historię Formuły 1 widzianą Sokolim Okiem Mikołaja Sokoła, który z bliska obserwował niemal 200 Grand Prix! Książka jednego z najpopularniejszych dziennikarzy zajmujących się F1 w Polsce opowiada o najważniejszych, najciekawszych, najbardziej emocjonujących, decydujących, nietypowych wydarzeniach i kluczowych postaciach w historii tego sportu.

  Bolesna lekcja od Miedzi
Nie brakuje tu także polskiego akcentu – opowieści związanych z ekscytującą karierą Roberta Kubicy. Wykorzystując zakulisowe informacje, Mikołaj Sokół kreśli ponad 600-stronicową opowieść, w której każde Grand Prix to pretekst do spojrzenia na Formułę 1 z szerszej perspektywy i ukazania zachodzących w niej zmian. Wszystko zostało wzbogacone wspaniałymi zdjęciami autora, który wykonał je, z bliska obserwując zmagania najlepszych kierowców. To książka dla wszystkich kochających świat sportu i rywalizacji, a nie tylko zagorzałych fanów F1.
Spotkanie autorskie z Mikołajem Sokołem w Wałbrzychu – a konkretnie w Muzeum Górnictwa i Sportów Motorowych. W kultowym miejscu w 28 rocznicę śmierci Ayrtona Senny. Zobacz jego pomnik jedyny na świecie stworzony przy ulicy jego imienia o statusie miejskim oraz ekspozycję w Muzeum poświęconą wielkiemu sportowcowi, kierowcy wyścigowemu a przede wszystkim człowiekowi, który pomagał najbardziej potrzebującym, w szczególności dzieciom.
Podczas spotkania będzie można nabyć/kupić książkę wraz z możliwością uzyskania autografu, dedykacji autora książki.
P