Paweł Sajdak bohaterem Zdroju

Zdrój gromi w hicie [ZDJĘCIA]

Przed meczem z Górnikiem, piłkarze Zdroju byli stawiani w roli faworyta i jak na faworyta przystało, konsekwencją w dążeniu do celu, swój cel osiągnęli.

Victoria z sukcesami na piasku

Mecz okazał się jednak bardzo zaciętym spotkaniem. Na pierwszego gola przyszło nam czekać przez niemal całą pierwszą połowę. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Dariusz Dydrych. Niedługo po przerwie wynik podwyższył Konrad Zwolenik.

Na więcej czekaliśmy aż do samej końcówki spotkania. Przytomnością umysłu i wysoką skutecznością popisał się Paweł Sajdak, który dzięki trzem trafieniom doprowadził gospodarzy do okazałego zwycięstwa.

Pierwsza połowa pod nasze dyktando, choć nie przełożyło się to na wynik kilka niewykorzystanych okazji, później rzut karny i do przerwy mamy 1:0 po przerwie szybko podwyższamy na 2:0 i gra się uspokaja dalej prowadzimy grę czego wynikiem są kolejne bramki, ale nic nie można zabrać drużynie Gorc młody ambitny zespół nie jednej drużynie jeszcze zabierze punkty mówił po meczu strzec strzech bramek.

Zdrój Jedlina Zdrój – Górnik Boguszów Gorce 5:0 (1:0)
1:0 – Dariusz Dydrych 43′ (k)
2:0 – Konrad Zwolenik 56′
3:0 – Paweł Sajdak 76′
4:0 – Paweł Sajdak 87′
5:0 – Paweł Sajdak 89′