Walim ponownie na podium

W zaległym meczu 20 kolejki Wałbrzyskiej Serie A, KS Walim zmierzył się z zawsze wymagającym Herbapolem Stanowice.

Karolina idzie po swoje

Zgromadzeni na stadionie w Walimiu kibice zobaczyli bardzo ciekawe spotkanie. Gospodarze starali się szybko zdominować rywala, który mimo przewagi miejscowych stawiał trudne warunki.

Jeszcze przed przerwą podopieczni trenera Borka wyszli na prowadzenie. Jeszcze więcej zobaczyliśmy po przerwie. Odważna gra w ofensywie pozwoliła gościom zadać dwa bolesne ciosy. Gdy wydawało się, że to wystarczy do wygranej, ponownie swoje trzy grosze wtrącili gospodarze.

Z piekła do nieba, tak można opisać dzisiejszy mecz. Do przerwy wygrywaliśmy po bramce Dawida Skarbińskiego. W drugiej części gry to zespół Herbapolu strzelił nam dwie bramki, ale podopieczni trenera Piotra Borka odpowiedzieli na to golami autorstwa Dawida Skarbińskiego i Damiana Krausa, który strzelając bramkę na 3:2 ustalił wynik spotkania – mówią przedstawiciele klubu z Walimia.
KS Walim – Herbapol Stanowice 3:2 (1:0)
1:0 – Dawid Skarbiński
1:1 – Patryk Kuczma
1:2 – Marcin Stolarz
2:2 – Dawid Skarbiński
3:2 – Damian Kraus