Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój ma bardzo ostre kły [ZDJĘCIA]

Przed meczem większość kibiców zastanawiało się nad wysokością wygranej. Okazały wynik upewnił zaś wszystkich o wysokiej formie gospodarzy. Zdrój pewnie zmierza ku promocji do Ligi Okręgowej.

  Niedzielne finały Kinderków

Dzięki wygranej wicelider Wałbrzyskiej Serie A wywiera mocną presję na zespół Górnika Nowe Miasto, który od początku rundy wiosennej odpiera ataki podopiecznych trenera Kamila Jasińskiego.

Kolejna okazała wygrana Zdroju stała się faktem. Tym razem przed własną publicznością pokonujemy zespół Iskry Witków Śląski. Po dwie bramki dla Zdroju zdobyli Dariusz Dydrych i Rafał Lipiński, a po jednej dołożyli Bartosz Rzeszót, Dominik Woźniak, Adrian Maliszewski i Piotr Kmera. Przed meczem minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego przed kilkoma dniami byłego zawodnika Zdroju, Krystiana Koszewskiego-Pląska cieszą się w Jedlinie.

Wysoko przegrywamy w wyjazdowym meczu przeciwko wiceliderowi naszej ligi, który był zdecydowanie lepszy. Skupiamy się na kolejnym spotkaniu, w którym na własnej murawie podejmiemy Sudety Dziećmorowice – piszą przedstawiciele klubu z WItkowa.

Zdrój Jedlina Zdrój – Iskra Witków Śląski 8:0 (4:0)
1:0 – Bartosz Rzeszót 16′
2:0 – Dariusz Dydrych 26′ (k)
3:0 – Rafał Lipiński 37′
4:0 – Dominik Woźniak 41′
5:0 – Adrian Maliszewski 47′
6:0 – Dariusz Dydrych 53′ (k)
7:0 – Piotr Kmera 69′
8:0 – Rafał Lipiński 76′ (k)

P