Zdrój żegna Serie A zwycięstwem

Zaczęło się zupełnie nieoczekiwanie. Już w 2 minucie spotkania gospodarze cieszyli się z objęcia prowadzenia. Niedługo później mieli przewagę dwóch goli, ale jak się później okazało nawet taka przewaga nie wystarczyła do zwycięstwa z rozpędzonym Zdrojem.

Lubi kontakt z ludźmi i siatkówkę

Wygrywamy w ostatnim meczu sezonu, choć przegrywaliśmy już 0:2 a do tego od 48 minuty graliśmy w liczebnym osłabieniu po czerwonej kartce dla Mateusza Jaskółowskiego. Kończymy rozgrywki jako wicemistrz ligi i czekamy na oficjalne potwierdzenie naszego awansu do Klasy Okręgowej. Gratulujemy również mistrzostwa i awansu drużynie Górnika Nowe Miasto Wałbrzych cieszą się w Jedlinie Zdrój.

Bramki dla Zdroju zdobywali Mateusz Kałwak, Edward Chałupka oraz Bartosz Rzeszót, który popisał się kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego w 81 minucie meczu.

Herbapol Stanowice – Zdrój Jedlina Zdrój 2:3 (1:2)
1:0 – Piotr Siara 2′ (s)
2:0 – Marcin Stolarz 27′
2:1 – Mateusz Kałwak 45′
2:2 – Edward Chałupka 75′
2:3 – Bartosz Rzeszót 81′