Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Patrick zagra w Niemczech

Bramkostrzelny Patrick Rangel pożegnał się z Głuszycą z końcem poprzedniego sezonu. Dość długo czekaliśmy na to gdzie zagra brazylijski napastnik. Dziś już wiadomo, że będzie to niemieckie TSV 1990 Neusalza – Spremberg.

Patrick był z nami dwa sezony, nastrzelał dużo pięknych goli i niejednokrotnie przychylił szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Wprowadził do naszej drużyny dużo uśmiechu bo to prywatnie świetny młody człowiek zakochany w piłce nożnej. Dziękujemy ci Patrick za to, że mogliśmy się poznać i życzymy dużo sukcesów na twojej piłkarskiej drodze. Mamy nadzieję że kiedyś będziemy mogli jeszcze razem współpracować bo Głuszyca jest dla Ciebie, jak to mówiłeś, drugim domem i rodziną – piszą przedstawiciele Włókniarza.
Tak na pożegnanie zareagował sam zawodnik.

Najpierw chcę Wam wszystkim podziękować za możliwość, że daliście mi zagrać i stać się częścią tej rodziny włókniarz Głuszyca. Jestem dozgonnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiłeś i robisz do dziś, zawsze dawałam z siebie wszystko temu klubowi, bo Wy i kibice zasługujecie na smak zwycięstwa i osiągnięć, tak, tak, na pewno będę mógł zagrać ponownie na Głuszycy. Moja rodzina dzisiaj i zawsze – napisał brazylijski zawodnik.

zdjęcie użyczone

P