Grad goli w Witkowie

W ostatnim spotkaniu kontrolnym Iskra Witków zremisowała ze Szczytem Boguszów Gorce, pokazując momentami świetną grę.

Poznaliśmy najlepszych tenisistów Aglomeracji Wałbrzyszkiej
W systemie 3 x 30min najlepiej drużyna zaprezentowała się w drugiej odsłonie, wygrywając ją 3:0 i dyktując warunki gry. Dwie pozostałe wygrywała drużyna gości, która ambitnie goniła wynik w trzeciej tercji i doprowadziła w końcówce do remisu.
Przed nami ostatnie treningi i ciągła niewiadoma, z kim zagramy w pierwszej kolejce – tak oceniają mecz w Witkowie.
Po raz kolejny udowadniamy, że na nasze mecze warto przychodzić bo bramek w nich nie brakuje. Mecz rozgrywany był systemem 3×30 minut. Pierwsza odsłona dość wyrównana z sytuacjami z obu stron, ostatecznie wygrywamy 2-1. Druga tercja to totalna kompromitacja, gdzie chyba nawet nie udało się nam wejść z piłką na połowę przeciwnika, który z łatwością strzelił nam 3 bramki a chyba powinien znacznie więcej…W ostatniej tercji nadal mimo dużej przewagi gospodarzy, trochę lepiej gramy w obronie i trzy kontrataki zamieniamy na bramki doprowadzając do remisu. Tym spotkaniem kończymy serie sparingów i 15.08 zagramy pierwszy mecz ligowy w Szczawnie-Zdroju – piszą przedstawiciele Szczytu.
Iskra Witków – Szczyt Boguszów Gorce 5:5