Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nowi gracze w KS Walim

Po kilku ubytkach, zespół z Walimia stara się uzupełnić skład. Do drużyny dołączyło kilku doświadczonych zawodników.

  Wysoka wygrana Iskry

W miejsce Roberta rzeczyckiego szykowany jest Kacper Niemczyk.

Jest to zawodnik, którego zadaniem będzie wypełnienie luki po Robercie Rzeczyckim. To z pewnością wymagająca misja, jednakże CV Kacpra jest na tyle imponujące, że bez wątpienia podoła temu wyzwaniu. Obrońca ten występował m.in. W Górniku Wałbrzych, Szczawnie Zdroju czy Victorii Świebodzice na poziomie IV ligi i okręgówki.

W barwach Walimia zagra również Michał Starczukowski.

Występujący na pozycji pomocnika zawodnik ma za sobą wiele występów klasie okręgowej w barwach MKSu Szczawno Zdrój. Mecze kontrolne pokazały, że doświadczenie Michała zebrane na boiskach wyższych klas, może okazać się bezcenne na boiskach wałbrzyskiej Serie A. 

Oskar Bilejszys wzmocni pozycję bramki.

Pozycję bramkarza wzmocni 19 letni Oskar Bilejszys. Mierzący 190cm wychowanek Górnika Wałbrzych ostatnio występował w barwach MKS Szczawno Zdrój, gdzie mimo młodego wieku rozegrał kilka meczów na poziomie okręgówki.

Do Walimia wrócił też Damian Więczek.

Najwierniejsi kibice pewnie pamiętają popularnego “Czesia” , który występował w naszym zespole od 2013 roku i od razu przyczynił się do awansu naszej drużyny do klasy A. Kolejne sezony Damian spędził w wyższych ligach broniąc barw Piławianki Piława Górna oraz Pogoni Pieszyce.
P