Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Szczyt nie dał rady Walimiowi

Wysoka wygrana KS Walim w pierwszej kolejce sprawiła, że z dużym zainteresowaniem patrzyliśmy w kierunku spotkania podopiecznych trenera Borka ze Szczytem.

  Z Kotwicą w Aqua o 16

Mecz okazał się niezwykle ciekawym widowiskiem. Niestety tego dnia sporo do powiedzenia miała pogoda, która bardzo utrudniała prowadzenie otwartej gry. W tych warunkach lepiej radzili sobie goście.

Całe spotkanie toczyło się pod dyktando zawodników z Walimia, którzy zdecydowanie przewyższali nas kulturą gry i długo utrzymywali się przy piłce. Ale te wywalczone punkty na pewno łatwo gościom nie przyszły, gdyż mieliśmy również swoje dobre fragmenty meczu i swoje okazje. Do ostatniej minuty w dużym deszczu walczyliśmy o gola kontaktowego, niestety tego dnia nie dano nam strzelić bramki. Jednak należą się brawa dla całej drużyny bo na pewno pokazaliśmy się z dobrej strony i z podniesioną głową mogliśmy opuścić boisko – mówią w klubie z Boguszowa.

  Walczyły w Miliczu

Istnie angielska pogoda towarzyszyła spotkaniu, na najwyżej położonym boisku w naszym kraju. W takich okolicznościach przyrody, KS Walim wygrywa w wyjazdowym meczu drugiej kolejki wałbrzyskiej A klasy, pokonując Szczyt 2:0. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Artur Słapek – cieszą się w Walimiu.

20 sie 2022-17:00
Do przerwy: 0-1
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
0
KS Walim
2
Koniec meczu
P