Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Serie A po 2 kolejce [wyniki, tabela]

Tym razem z zaplanowanych 8 spotkań udało się rozegrać 6, ale w tym gronie mieliśmy kilka świetnych spotkań. Zobaczyliśmy też błysk kilku zawodników z Dawidem Białeckim na czele.

  Mistrzowie u prezydenta

Trzy pierwsze spotkania rozegrano w sobotę. Nieoczekiwanym wynikiem zakończyło się spotkanie w Stanowicach, gdzie miejscowy Herbapol pokonał Czarnych aż 9:1 i to właśnie w tym pojedynku Dawid Białecki aż pięć razy trafiał do siatki rywala. Dobry występ dał mu awans na 2 miejsce klasyfikacji strzelców. W meczu, który elektryzował wielu kibiców, lepiej wypadli goście. Walim po dwóch bramkach Artura Słapka wygrał w Boguszowie ze Szczytem. Wyjątkowo dużo bramek zobaczyliśmy też na stadionie przy ulicy Dąbrowskiego, gdzie skutecznością popisali się piłkarze z Dziećmorowic.

W niedzielnych spotkaniach do samego końca o komplet punktów walczyli Zieloni z Mineralnymi. Zwycięstwo drużynie z Mokrzeszowa dała dopiero bramka z ostatnich minut spotkania. Porażki zaznali też beniaminkowie. Zespół z Mieroszowa przegrał z rezerwami AKSu Strzegom, Podgórze uległo Iskrze Witków, która z kompletem punktów aspiruje do miana faworyta rozgrywek.

Dwa spotkania 2 kolejki zostaną rozegrane w późniejszym terminie. W sierpniu na boisku zobaczymy jeszcze Włókniarza, który zagra z LKS Roztocznikiem. 11 listopada zagrają Górnik Boguszów Gorce z Wierzbianką.

[anwpfl-matches competition_id=”22354″ show_secondary=”0″ season_id=”” league_id=”” group_id=”” type=”result” limit=”0″ date_from=”” date_to=”” stadium_id=”” filter_by_clubs=”” home_club=”” away_club=”” filter_by_matchweeks=”2″ days_offset=”” days_offset_to=”” sort_by_date=”” sort_by_matchweek=”” group_by=”” group_by_header_style=”” show_club_logos=”1″ show_match_datetime=”1″ competition_logo=”1″ include_ids=”” exclude_ids=”” outcome_id=”” no_data_text=””] [anwpfl-standing title=”” id=”22356″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]