Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Świetna zabawa z siatkarzami [ZDJĘCIA]

Zakończenie wakacji z wałbrzyskimi siatkarzami, którzy zadbali o strefę gier i zabaw podczas rodzinnego pikniku, świetnie wpasowało się w oczekiwania młodszych mieszkańców. O niesamowitą atmosferę zadbali Fabian Kurzawiński, Michał Jerzyk, Dominik Płużka, Miłosz Baran.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night
Kolejna miejska impreza z naszym udziałem. Piknik rodzinny – zakończenie wakacji to wydarzenie, w którym tłumnie wzięli udział wałbrzyszanie korzystający tego dnia nie tylko ze świeżo wybudowanej fontanny i zielonego skweru ale także wielu atrakcji przygotowanych przez miejskie instytucje m.in Stara Kopalnia, Aqua Zdrój, Zamek Książ czy Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Z branży sportowej mieliśmy przyjemność przygotowania strefy dla najmłodszych (i nie tylko) gdzie królowała siatkówka oraz gry i zabawy sprawnościowe. Na wszystkich uczestników czekały nagrody i upominki a prawdziwym powodzeniem cieszyły sie zdjęcia z wałbrzyską maskotką Moofie.  Masa pozytywnych emocji, świetna frekwencja i idealna wręcz pogoda. To był dobry dzień. Dziękujemy za uczestnictwo jednocześnie polecając się na przyszłość. Do zobaczenia!

zdjęcia: użyczone

P