Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

15-lecie wałbrzyskiego Chełmca

Rok 2022 jest dla nas szczególny, bowiem świętujemy wyjątkowy dla naszego klubu jubileusz 15-lecia! Wiosną 2007 roku grono miłośników siatkówki żeńskiej w Wałbrzychu zainicjowało treningi 30-osobowej grupy młodych siatkarek, a 3 października 2007 oficjalnie zarejestrowano nasz klub. W ciągu 15 lat MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zjednoczył setki siatkarek na szczeblu Seniorek, Juniorek, Kadetek i Młodziczek. Rozegraliśmy liczne mecze medalowe, osiągnęliśmy awans do II Ligi Siatkówki Kobiet i wciąż idziemy po więcej!

  Marchewka w Górniku

Dziękujemy wszystkim, którzy w ciągu tych 15-stu lat dołożyli swoją cegiełkę do tego, byśmy mogli znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj. Dziękujemy założycielom klubu, sponsorom, kibicom i sympatykom, partnerom, trenerom, zawodniczkom oraz zarządowi. Dzisiejszy sukces klubu to także Wasz sukces.

Jak inaczej moglibyśmy świętować 15-lecie założenia klubu MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, jak nie grą w siatkówkę! Zapraszamy na jubileuszowy turniej pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha dra Romana Szełemeja, który odbędzie się 3 – 4 września 2022 w Aqua-Zdrój Wałbrzych. Wstęp wolny.

W ramach turnieju rozegrane zostaną mecze w trzech kategoriach wiekowych. Do rozgrywek przystąpi 13 zespołów z ośmiu klubów:

• MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
• TJ Slavia Hradec Kralove
• AZS AWF Deputo Wrocław
• ECO UNI Opole
• MKS MOS Wieliczka
• MKS IgnerHome Volley Świdnica
• UKS Piątka Turek
• UKS Jedynka Kluczbork
• UKS Gminy Miękinia

Startujemy w sobotę i niedzielę o 9:30. Szczegółowy harmonogram meczów znajdziecie na naszej stronie: http://chelmiec.walbrzych.pl/new/?p=1250