Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ach co to był za bal [DUŻO ZDJĘĆ]

Jubileusz 15-lecia istnienia klubu to doskonała okazja nie tylko do świętowania, ale też do refleksji i wspomnień. Z tego powodu, pozwolę sobie na nieco bardziej subiektywne podejście do relacji z wydarzenia.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

Od kilku lat mam przyjemność relacjonować zmagania rozgrywek, w których występuje Chełmiec Wodociągi Wałbrzych. Najpierw były to jedynie relacje fotograficzne. Później wkroczyliśmy na drogę sprawozdań wideo, aż w końcu doszliśmy do dnia, w którym pojawiły się transmisje na żywo, reportaże, wywiady czy filmy okolicznościowe. Każdorazowo było to niesamowite doświadczenie.

Zauroczony urodą naszych zawodniczek, zafascynowany ich charyzmą, inteligencją zawsze z dużą dozą sympatii i zaangażowaniem śledzę zmagania zespołu. Odbierając podczas gali dedykowane podziękowanie, byłem niesamowicie szczęśliwy, dumny, że zostałem częścią tej wspaniałej siatkarskiej rodziny.

Dziękuję za docenienie, kawałek tortu i możliwość wpisu do pamiątkowej księgi. Teraz może „…sięgnijmy gwiazd, bo po cóż byłoby niebo” i za jakiś czas będziemy cieszyć się z I ligi.

P