Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Cud w Sułowie [wyniki, tabela]

Jeśli ktoś twierdzi, że aby zobaczyć cud w sportowym wydarzeniu, to już musiałby być cud. Takiego doznania doświadczyliśmy właśnie w Sułowie. Taki sobie mecz Górnika z Baryczą, zapamiętany będzie przez pryzmat dwóch ostatnich akcji, które miały miejsce w ciągu zaledwie 120 sekund.

  Dereń dalej w Chełmcu

Dlaczego? Najpierw gospodarze strzelają prawidłowego gola i cieszą się z dwubramkowego prowadzenia, ale… sędzia podnosi chorągiewkę i jest spalony. Później mamy kontrę wałbrzyszan i… sędzia dyktuje dla gości wątpliwy rzut karny. Do remisu doprowadza Damian Chajewski i oczywiście piłkarze Górnika cieszą się ze zdobytego punktu. Jest to pierwszy punkt w trwającym sezonie, co ma dla podopiecznych trenera Marcina Domagały szczególne znaczenie. Polemika trenerów po zakończonej rywalizacji dodała tylko smaczku.

Na pozostałych arenach punkty zgubił dotychczasowy lider z Woliborza. Na 1 miejsce w tabeli wskoczył Piast Żmigród, który nadal ma na koncie komplet zwycięstw. Wygrane w 6 kolejce zanotowały zespoły z Gaci, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich i Oławy. Punkty Słowianinowi urwała świdnicka Polonia, w Solnej jedno oczko wywalczyła Bielawianka.

[anwpfl-matches competition_id=”22347″ show_secondary=”0″ season_id=”” league_id=”” group_id=”” type=”” limit=”0″ date_from=”” date_to=”” stadium_id=”” filter_by_clubs=”” home_club=”” away_club=”” filter_by_matchweeks=”6″ days_offset=”” days_offset_to=”” sort_by_date=”” sort_by_matchweek=”” group_by=”” group_by_header_style=”” show_club_logos=”1″ show_match_datetime=”1″ competition_logo=”1″ include_ids=”” exclude_ids=”” outcome_id=”” no_data_text=”” layout=””] [anwpfl-standing title=”” id=”22339″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]