Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wyrywają punkty w ostatniej minucie

Włókniarz Głuszyca, Wałbrzyska Serie A, Sportowy Wałbrzych

Mecze Szczytu w bieżącym sezonie dostarczają kibicom wielu wrażeń. Tym razem do Boguszowa przyjechał zawsze groźny zespół ze Stanowic, co dodatkowo zapowiadało ciekawe spotkanie.

  KONKURS: Euro Manager! Zagraj z nami!

Zacięta rywalizacja o zwycięstwo trwała przez pełne 90 minut gry. Mimo wielu sytuacji, na pierwszego gola czekaliśmy długo. Wynik meczu po godzinie gry otworzył Marcin Stolarz. Prowadzenie gości zmotywowało jednak gospodarzy, którzy niemal natychmiast ruszyli do odrabiania strat. Szczyt do końca szukał swoich szans i nagrodą były gole w ostatnich minutach spotkania.

Mecz bardzo wyrównany z dużą ilością sytuacji z obu stron. My mieliśmy lepsze sytuację do otwarcia wyniku, mimo to przeciwnik strzelił jako pierwszy po rzucie rożnym. Po strzelonym golu goście mieli kilka okazji na podwyższenie wyniku, których nie wykorzystali. Po raz kolejny końcówka spotkania należała jednak do nas i zdobywamy dwie bramki, które dają nam szóste zwycięstwo w tym sezonie. Trzeba na pewno pochwalić zawodników rezerwowych, którzy dali bardzo dobre zmiany po raz kolejny w tym sezonie. Mamy bardzo szeroką kadrę, prawie wszyscy zawodnicy są z naszego miasta. To nasz ogromny atut – mówił po meczu Rafał Lipiński.

2 paź 2022-15:00
Do przerwy: 0-0
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
2
KS Stanowice
1
Koniec meczu

zdjęcie ilustracyjne

P