Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Łatka wskoczył na fotel lidera [pełna klasyfikacja]

Cztery gole Radosława Łatki w ostatniej kolejce, wysunęły zawodnika Iskry Witków Śląski, na 1 miejsce w klasyfikacji strzelców Wałbrzyskiej Serie A. Tuż za nim Pedro z Głuszycy i Jarosław Maliszewski z Filipem Brzezińskim.

  Rozdali 10 kompletów medali

W 9 kolejce rozegrano w sumie 7 spotkań. Jeden mecz zakończył się przyznaniem walkowera. Zawodnicy piłkę w bramce przeciwnika umieszczali 34 razy. Dało to średnią blisko 5 bramek na mecz. Na liście strzelców znajduje się już 121 piłkarzy.

1. Radosław Łatka Iskra Witków 16
2. Pedro Włókniarz Głuszyca 14
3. Jarosław Maliszewski Szczyt Boguszów Gorce 12
4. Filip Brzeziński Włókniarz Głuszyca 12
5. Kamil Śmiałowski KS Walim 11
6. Bartosz Ogrodnik Iskra Witków 11
7. Michał Krzeczowski Wierzbianka Wierzbna 8
8. Marcin Stolarz KS Stanowice 8
9. Dawid Białecki KS Stanowice 7
10. Błażej Gromniak Zieloni Mokrzeszów 6
11. Artur Słapek KS Walim 5
12. Robert Koźlak MKS Szczawno Zdrój 5
13. Mateusz Kryjak Wierzbianka Wierzbna 5
14. Mateusz Pieńkowski KP Mieroszów 5
15. Łukasz Misiak Czarni Wałbrzych 5
16. Artur Zajączkowski LKS Roztocznik 4
17. Jakub Wąsowski Górnik Boguszów Gorce 4
18. Adrian Mastej Iskra Witków 4
19. Alan Mordasiewicz Sudety Dziećmorowice 4
20. Kamil Drąg KS Walim 4
21. Łukasz Piątek Podgórze Wałbrzych 3
22. Kamil Mocydlarz Podgórze Wałbrzych 3
23. Patryk Igras Iskra Witków 3
24. Maksym Huda LKS Roztocznik 3
25. Mateusz Werstler Górnik Boguszów Gorce 3
26. Kacper Szpindler Sudety Dziećmorowice 3
27. Filip Krupa Iskra Witków 3
28. Rafał Lipiński Szczyt Boguszów Gorce 3
29. Konrad Iwanicki AKS II Strzegom 3
30. Radosław Mordal Zagłębie Wałbrzych 3
31. Aleksander Jurkowski Czarni Wałbrzych 3
32. Piotr Korga Zieloni Mokrzeszów 3
33. Ryszard Bejnarowicz Górnik Boguszów Gorce 3
34. Arkadiusz Arendarczyk AKS II Strzegom 2
35. Yuryii Pelypets Czarni Wałbrzych 2
36. Maciej Chomko Iskra Witków 2
37. Kacper Tobiasz Iskra Witków 2
38. Oskar Sierocki KP Mieroszów 2
39. Michał Korościk MKS Szczawno Zdrój 2
40. Mateusz Korulczyk MKS Szczawno Zdrój 2
41. Damian Baran Sudety Dziećmorowice 2
42. Paweł Kryska Szczyt Boguszów Gorce 2
43. Sebastian Sabiniarz Zagłębie Wałbrzych 2
44. Paweł Dąbrowski Zieloni Mokrzeszów 2
45. Adam Sorówka Sudety Dziećmorowice 2
46. Patryk Filipek Wierzbianka Wierzbna 2
47. Artur Baczyński Włókniarz Głuszyca 2
48. Yehven Verheles Zieloni Mokrzeszów 2
49. Dmytro Rudakov AKS II Strzegom 2
50. Przemysław Koszyka Podgórze Wałbrzych 2
51. Alan Dobrowolski Szczyt Boguszów Gorce 2
52. Paweł Kozioł Zieloni Mokrzeszów 2
53. Sebastian Kosior Włókniarz Głuszyca 2
54. Łukasz Fiszer Czarni Wałbrzych 2
55. Bartłomiej Kulik Czarni Wałbrzych 2
56. Przemysław Satyła Zieloni Mokrzeszów 2
57. Fabian Jaworski KS Stanowice 2
58. Adrian Kraus KS Walim 2
59. Łukasz Pański Górnik Boguszów Gorce 2
60. Kacper Matuszko MKS Szczawno Zdrój 2
61. Marcin Lesiński AKS II Strzegom 2
62. Piotr Sudor Zieloni Mokrzeszów 2
63. Filip Ciuba Wierzbianka Wierzbna 2
64. Wojciech Dubas AKS II Strzegom 2
65. Mateusz Szot LKS Roztocznik 2
66. Adrian Dominiak MKS Szczawno Zdrój 2
67. Artur Szatkowski MKS Szczawno Zdrój 2
68. Damian Sysiak Podgórze Wałbrzych 2
69. Henrique Włókniarz Głuszyca 2
70. Paweł Krawczyk Szczyt Boguszów Gorce 2
71. Krzysztof Szewczyk Wierzbianka Wierzbna 2
72. Patryk Kuczma AKS II Strzegom 1
73. Jakub Lewandowski AKS II Strzegom 1
74. Alan Sowik Czarni Wałbrzych 1
75. Bartosz Supik Czarni Wałbrzych 1
76. Marcin Łucyk KS Stanowice 1
77. Jarosław Maziarz KS Stanowice 1
78. Kacper Żybura KS Stanowice 1
79. Filip Chronowski Iskra Witków 1
80. Piotr Krupa Iskra Witków 1
81. Piotr Jankowski KS Walim 1
82. Damian Kraus KS Walim 1
83. Jakub Sadowy Szczyt Boguszów Gorce 1
84. Bartosz Krawczyk Szczyt Boguszów Gorce 1
85. Damian Kapelko Szczyt Boguszów Gorce 1
86. Bartłomiej Taraszczenko Szczyt Boguszów Gorce 1
87. Mateusz Chmielarz Włókniarz Głuszyca 1
88. Przemysław Dobiega Zagłębie Wałbrzych 1
89. Michał Starczukowski KS Walim 1
90. Patryk Marszałek Czarni Wałbrzych 1
91. Krystian Rutkowski LKS Roztocznik 1
92. Ismael Grodecki Podgórze Wałbrzych 1
93. Mariusz Antas MKS Szczawno Zdrój 1
94. Maciej Kwiatkowski MKS Szczawno Zdrój 1
95. Olgierd Zajączkowski Czarni Wałbrzych 1
96. Aam Tyc LKS Roztocznik 1
97. Adrian Maliszewski Szczyt Boguszów Gorce 1
98. Kacper Wojtkowski KP Mieroszów 1
99. Krystian Żygało KP Mieroszów 1
100. Kacper Goździejewski Wierzbianka Wierzbna 1
101. Sebastian Drozdek KS Stanowice 1
102. Jan Jaskiewicz KS Walim 1
103. Kamil Lesiński AKS II Strzegom 1
104. Paweł Chrzan Wierzbianka Wierzbna 1
105. Marcin Pieczka Szczyt Boguszów Gorce 1
106. Damian Olejnik MKS Szczawno Zdrój 1
107. Maciej Zawadzki MKS Szczawno Zdrój 1
108. Marek Lubczyński Szczyt Boguszów Gorce 1
109. Adam Klara Podgórze Wałbrzych 1
110. Michał Hertmanowicz Podgórze Wałbrzych 1
111. Michał Dębski Podgórze Wałbrzych 1
112. Roman Khvostenko AKS II Strzegom 1
113. Serhii Dobria Zagłębie Wałbrzych 1
114. Adrian Swoboda Podgórze Wałbrzych 1
115. Mariusz Kuliński KP Mieroszów 1
116. Patryk Czernik KP Mieroszów 1
117. Piotr Kurcek Sudety Dziećmorowice 1
118. Stanisław Łoś AKS II Strzegom 1
119. Łukasz Baka KS Stanowice 1
120. Marceli Rogowski Zieloni Mokrzeszów 1
121. Paweł Ochman Zieloni Mokrzeszów 1
P