Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pierwsze zwycięstwo smakuje szczególnie!

fot. otrzymane od czytelnika

Po ostatnim meczu z drużyną z Woliborza zastanawialiśmy się czy to Słowianin zagrał tak słabo, czy może wreszcie coś zaskoczyło w Górniku. Mecz w Stolcu pokazał, że bliżej nam do tej drugiej opcji.

  Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Mecz W stolcu zaczął się od pewnej gry podopiecznych trenera Marcina Domagały. Wałbrzyszanie starali się szybko osiągnąć cel podstawowy jakim było zdobycie bramki. Zanim jednak Daniel Moreno trafił do siatki, czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy Łukasz Łużny.

Gra w przewadze jednego zawodnika ułatwiła Górnikowi kreowanie akcji ofensywnych, co przełożyło się na kolejne bramki. W 76 minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Damian Chajewski, który w samej końcówce trafiając z rzutu karnego ustalił wynik spotkania i pierwsze zwycięstwo stało się faktem.

Wiedzieliśmy, że na małym boisku Skałek będzie ciężko o prowadzenie gry, ale mieliśmy swój plan na ten mecz i zawodnicy go zrealizowali go w 100procentach. Samo spotkanie ustawiła czerwona kartka na Rolandzie który wykonywał ciężką pracę z fizycznie grającymi obrońcami i to nam ułatwiło zadanie. Długo czekaliśmy na pierwsze 3 pkt, ale przed nami następne ciężkie mecze, w których będziemy walczyć o kolejne punkty – mówił po meczu trener Górnika.

15 paź 2022-18:00
Do przerwy: 0-1
Skałki Stolec (b)
1
KP Górnik Wałbrzych (b)
3
Koniec meczu
P