Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Szczyt zaskoczył Głuszycę

Tydzień temu po genialnym meczu w Walimiu, Włókniarz wskoczył na fotel lidera Wałbrzyskiej Serie A. W kolejnym spotkaniu, już w Głuszycy nie udał0 się drużynie utrzymać 1 miejsca. Wszystkiemu winny Szczyt i jego genialna forma.

  Konrad Dawdo zagra w Tychach

Gospodarze zaczęli bardzo odważnie. Szybko prowadzona gra nie przyniosła jednak żadnego efektu. Brak goli przyniósł pewną konsternację i oddanie inicjatywy rywalowi. Piłkarze Szczytu spróbowali zaatakować, a po jednej z takich prób Jarosław Maliszewski uradował kibiców gości, którzy dość licznie zjawili się na stadionie w Głuszycy.

Po zmianie stron czerwony kartonik zobaczył Piotr Kula. Gospodarze ponownie ruszyli do odrabiania strat, ale… drugiego gola zdobyli przyjezdni. Honorowe trafienie zanotował jeszcze Filip Brzeziński. Czerwoną kartką ukarano też Adriana Maliszewskiego. Wynik jednak już się nie zmienił.

Pierwsze 30 minut spotkania to widoczna przewaga gospodarzy, którzy zagrażali naszej bramce po akcjach skrzydłami i po stałych fragmentach. Końcówka pierwszej połowy ze wskazaniem na naszą drużynę, oddajemy kilka strzałów i jeden z nich trafia do siatki przeciwnika. W drugiej połowie podwyższamy wynik po stałym fragmencie gry. Gospodarze nie rezygnowali z walki i z każdą minutą co raz bardziej dominowali na boisku, czego efektem była bramka kontaktowa w 90′ minucie. Na szczęście udało nam się dowieźć do końca korzystny rezultat i cieszymy się, że pokazaliśmy się z dobrej strony po ostatnim słabym meczu w Gorcachmówił po meczu Rafał Lipiński.

[anwpfl-match match_id=”25564″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]