Nówka wygrywa w Jaszkowej

Mimo gry w osłabieniu podopieczni trenera Błażyńskiego zagrali bardzo pewnie, wywożąc z trudnego terenu komplet punktów.

Czarni wygrywają z Iskrą

Wynik szybko otworzył Mateusz Wroczyński. Jego bramka ośmieliła zespół do odważniejszej gry. Skutkowało to kilkoma sytuacjami bramkowymi. Do przerwy wałbrzyszanie prowadzili 2:1, ale stracili też zawodnika. Czerwoną kartką ukarany został Sebastian Francus. Po zmianie stron wynik podwyższył Sebastian Misiułajtys, a otwarta gra doprowadziła do prawdziwej wymiany ciosów.

Gospodarze w 60 minucie złapali kontakt, by po zaledwie 5 minutach ponownie mieć dwa gole straty. Ambitna postawa Iskry pozwoliła drużynie kolejny raz zmniejszyć dystans do Nowego Miasta, ale i tym razem wałbrzyszanie szybko odpowiedzieli golem. Niedługo potem sędzia zakończył spotkanie.