Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nowe Miasto wyrasta na faworyta do awansu?

Mecz Górnika Nowe Miasto z LKS Bystrzycą Górną miał pokazać w jakiej dyspozycji znajdują się podopieczni trenera Błażyńskiego, którzy w ostatnich tygodniach mierzyli się ze zdecydowanie trudniejszymi rywalami. Tym razem w Wałbrzychu bardzo dzielnie o punkty walczyli piłkarze z Bystrzycy. Górnik wygrał. Za tydzień jego formę zweryfikuje Nysa Kłodzko.

  Górnik Toyota Wałbrzych w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

Samo spotkanie toczyło się w dość szybkim tempie. Obie drużyny starały się grać pewnie w defensywie, budując jednocześnie groźne ataki pod bramką rywala. W trakcie rywalizacji więcej zimnej krwi zachowali gospodarze, którym dwukrotnie udało się przechytrzyć obronę Bystrzycy. Oba gole wałbrzyszanie zdobyli w pierwszych 20 minutach rywalizacji.

Z biegiem czasu widzieliśmy coraz mniej klarownych sytuacji. Nówka próbowała atakować. Goście szukali swoich szans w szybkich kontrach. Dochodziło do ostrych starć. Sędzia wielokrotnie sięgał do kieszeni po żółty kartonik. Mimo pretensji sztabu szkoleniowego Bystrzycy, czerwonego nie odważył się pokazać. Mecz wygrali gospodarze, co pozwoliło im zachować 1 miejsce w tabeli rozgrywek.

22 paź 2022-13:00
Liga Okręgowa | Kolejka 11
Do przerwy: 2-0
Górnik Nowe Miasto (b)
2
LKS Bystrzyca Górna
0
Koniec meczu
P