Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Włókniarz gubi punkty w końcówce

Włókniarz Głuszyca w pojedynku z Wierzbianką starał się wrócić na zwycięską ścieżkę. Szybko wywalczona bramka ułatwiła sposób prowadzenia gry, ale też wymusiła na rywalu większe zaangażowanie.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

Do przerwy gościom udało się kontrolować przebieg wydarzeń i po dwóch golach Kacpra Kulika schodzić na przerwę z bramką przewagi. Po zmianie stron Włókniarzowi trudniej było utrzymać koncentrację, co ostatecznie przekuło się na kontrowersyjną sytuację z ostatnich sekund spotkania, która doprowadziła do podziału punktów.

Zbyt dużo nie ma co tu pisać, pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, szybko objęliśmy prowadzenie i mimo ze przeciwnik zdołał wyrównać, po kilku minutach odpowiedzieliśmy kolejnym trafieniem. W drugiej połowie zabrakło nam skuteczności i skupienia. Dużo chaosu w grze, który niewątpliwie powstał tez dzięki „pomocy” sędziów. I jak już mówiłem o tym skupieniu, bramkę na 2:2 tracimy w doliczonym czasie gry z rzutu karnego. Duży niedosyt pozostał i rozczarowanie – mówił po meczu Kacper Kulik.

23 paź 2022-11:00
Do przerwy: 1-2
Wierzbianka Wierzbna
2
Włókniarz Głuszyca
2
Koniec meczu
P