Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Ciężko to przełknąć [ZDJĘCIA]

Dla wałbrzyskich kibiców, Chełmiec to drużyna wyjątkowa. Drużyna, z którą jesteśmy na dobre i na złe. Drużyna, dla której kibice na trybunach zdzierają gardła, oddają serce i zawsze marzą o zwycięstwie. Tym razem jednak wszyscy musieliśmy przełknąć gorzką pigułkę porażki.

  Mistrzowie u prezydenta

Od samego początku meczu można było dostrzec, że coś jest nie tak. Wałbrzyszanki popełniały dużo prostych błędów, które skutkowały stratą nie tylko pewności siebie. Silesia starała się wykorzystać każdą niedokładność. Dobra dyspozycja zespołu z Częstochowy w obronie przy wyjątkowo trudnej tego dnia zagrywce, sprawiła, że podopieczne trenera Olczyka nie potrafiły przełamać oporu.

Porażka w pierwszym secie była pierwszym ciosem. Brak konsekwencji i zaledwie momenty dobrej gry w partiach trzy i cztery dopełniły goryczy. Aniołki Olczyka zachwyciły jednak w drugim secie, którego wygrały do 16. Ten zdecydowanie najlepszy fragment w wydaniu Chełmca sugeruje, że w najbliższych derbach w Świdnicy, ponownie powalczymy o pełną pulę.

[anwpfl-match match_id=”25676″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]