Podzielili się punktami

Aktualny lider Wałbrzyskiej Serie A, podejmował na własnym boisku zespół o dużych aspiracjach i o mały włos, nie straciłby kompletu punktów.

Rozdali 10 kompletów medali

Spotkanie, przysporzyło kibicom wiele wrażeń, które zapewne zostaną z nimi na długo. Iskra Witków weszła w mecz bardzo mocnym uderzeniem. Kilka groźnych akcji, mogło już na początku spotkania ustalić wynik meczu. Ostatecznie po dobrej grze gości w pierwszych 45 minutach, do przerwy podopieczni trenera Piotra Borka przegrywali zaledwie jedną bramką.

Dziś na boisku, zawodnicy Walimia pokazali prawdziwy charakter. Podopieczni trenera Piotra Borka już 0:3, przez co stanęli przed bardzo ciężkim zadaniem, aby wyjść z tej sytuacji z tarczą. Kluczowym momentem, który odwrócił losy spotkania było wejście na plac gry Tomasza Kowala. Zawodnik kilka minut po zameldowaniu się na murawie zdobył dwie bramki dla KS-u. W ostatnim kwadransie spotkania, Walim zdecydowanie zdominował przeciwnika. Wynik meczu ustalił kolejny rezerwowy, Tymoteusz Jagodziński, który po zamieszaniu w polu karnym zdobył bramkę wyrównującą. Prawdziwą drużynę, prawdziwą piłkarską rodzinę poznaje się właśnie w takich momentach. Wygrywać potrafi każdy, natomiast podnieść się po ciężkim ciosie i odwrócić losy meczu potrafią tylko prawdziwi zawodnicy – cieszą się z punktu w klubie z Walimia
  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night
Niestety, mimo przyzwoitej gry i świetnego dopingu ze strony kibiców, który przez całe spotkanie niósł naszych zawodników do przodu, nie wywieźliśmy kompletu punktów z terenu lidera. W momencie, gdy prowadziliśmy już 3:0 wydawało się, że nic nie przeszkodzi w tym, by dowieźć do końca korzystny rezultat. Niestety, futbol rządzi się swoimi prawami i z goryczą musieliśmy zadowolić się podziałem punktów. Byliśmy dziś bardzo blisko zdobycia pierwszych trzech punktów w meczu wyjazdowym. Musimy jednak uzbroić się w cierpliwość, wyciągnąć wnioski i w kolejnym spotkaniu nadrobić to, co dziś było w zasięgu ręki – mówią przedstawiciele klubu z Witkowa.