Wrocław okazał się za silny [ZDJĘCIA]

Wrocławianki przyjechały do Wałbrzycha bronić fotela lidera rozgrywek Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych. Bojowo nastawione wałbrzyszanki chciały pokrzyżować rywalkom plany, ale już od pierwszych piłek rzucała się w oczy niedokładność i bardzo niski procent skuteczności w odbiorze.

Czarni wygrywają z Iskrą

Błędy jedynie napędzały wrocławski zespół do jeszcze lepszej gry. Olbrzymią przewagę AZS udokumentował w drugim secie, którego zwyciężył aż do 12. Podopieczne trenera Kacpra Jesiołowskiego podjęły walkę w pierwszej odsłonie. Na wielkie brawa zasługuje udana pogoń od wyniku 14:21 i doprowadzenie do remisu po 23. Niestety na więcej gospodyniom nie starczyło już koncentracji. W ostatnim secie goście przyspieszyły w końcówce i pomimo starań wałbrzyskiej drużyny, losów spotkania już nie udało się odwrócić.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – AZS AWF Hummel Wrocław 0:3 (23:25, 12:25, 21:25)