Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przełamali klątwę Mieroszowa

Przed meczem zastanawialiśmy się jak potoczy się spotkanie, w którym Szczyt chciał poszukać przełamania klątwy Mieroszowa. Do tej pory podopiecznym trenera Rafała Lipińskiego nie udawało się wygrywać spotkań z tym konkretnym rywalem.

  Jakub Krzpiet w kadrze na Mistrzostwa Europy

Mecz rozegrano w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Padający deszcz, grząski teren i dużo zaangażowania zawodników pozwoliło kibicom zobaczyć wyjątkowo ciekawe zawody.

Na bardzo ciężkim i grząskim boisku, po wyrównanym meczu pełnym walki z obu stron, odnosimy skromne zwycięstwo, które pozwala nam się utrzymać w czołówce. Jedyną bramkę zdobył w pierwsze połowie Jaro Maliszewski po ładnym dośrodkowaniu Pawła Kryski. Warto dodać, iż jest to dopiero pierwsze czyste konto naszej drużyny w tym sezonie. Wielkie podziękowania dla kibiców obu drużyn, atmosfera na trybunach była naprawdę świetna! Klub Piłkarski Mieroszów życzymy powodzenia w następnych spotkaniach, a my w następną niedzielę zagramy w Strzegomiu z rezerwami IV ligowego AKSuczytamy na klubowej stronie Szczytu.
6 lis 2022-13:30
Do przerwy: 0-0
Szczyt Boguszów-Gorce (b)
1
KP Mieroszów (b)
0
Koniec meczu
P