Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Dobry mecz polskich bokserów

W ostatni weekend w Czechach doszło do międzynarodowego meczu bokserskiego pomiędzy Polską, a reprezentacją gospodarzy. Biało-czerwonych w ringu poprowadził Rafal Kaczor na co dzień trener Kaczor Boks Team.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night

W trakcie meczu rozegrano 9 pojedynków. Polskę reprezentowali Joachim Frączak, Gracjan Ziniewicz, Jakub Jasiński (Kaczor Boks Team), Mykhailo Dzhenkov (OLD School Boxing GYM – Legnica), Eryk Sako, Kacper Malinowski (Boks Polonia Świdnica), Illian Sydorets, Michał Kuliński (Świdnicki Klub Bokserski „Respect”), Władyslaw Satsyi (UKS BOKS Głogów)

9  świetnych walk pozwoliło fanom boksu delektować się spotkaniem. Takie komentarze zobaczyliśmy po poszczególnych walkach.
Mykhailo Dzhenkov vs. Marek Freiberg
Miszka doskonały timing, dobra praca nóg, wyczucie dystansu dało pewne zwycięstwo!
Gracjan Ziniewicz vs. Jakub Křížek
Gracjan dwie pierwsze rundy walczył zachowawczo prezentując bardzo dobrą technikę. W trzeciej rundzie przestał być kalkulatorem i wybrał się na wojnę. Wyprowadzone bomby dały mu zwycięstwo.
Michał Kuliński ” Kula” vs. David Ploc
Kula jak to w bowlingu strącił przeciwnika w 1 rzucie (1 rundzie). Konsekwencją tego był ręcznik w ringu!
Illia Sydorets vs. Pavel Niěmec
Illia Sydorets ciosami na schaby zakończył walkę w 1 rundzie!
Zawodnicy, którzy nie odnotowali zwycięstwa na kartach sędziowskich zgodnie z zasadą “IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W RINGU “, w poniedziałek zameldowali się na treningu.
Wynik meczu:
Czechy – Polska 4:5
źródło: Kaczor Boks Team
P