Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Mróz Zagłębiu nie pomógł

W dzisiejszym spotkaniu na stadionie pry ulicy Dąbrowskiego Klub Piłkarski Mieroszów mimo zimowej aury pewnie pokonał Zagłębie Wałbrzych.

  Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Goście z Mieroszowa przyjechali do Wałbrzycha po komplet punktów. Pomimo dobrej organizacji w grze i wielu sytuacji bramkowych świetnie w bramce spisywał się Daniel Gałek. Bramkarz Zagłębia wybronił kilka wyjątkowo trudnych uderzeń, ale punktów drużynie nie uratował.

Od początku spotkania, byliśmy stroną przeważającą, pierwsza połowa to dużo walki w środku pola, nasi napastnicy często gościli w polu karnym rywala, niestety żadnej z kilku okazji nie udało się skierować do bramki. Druga połowa jest dużo lepsza w naszym wykonaniu, tworzymy kilka dobrych sytuacji po próbach gry kombinacyjnej. Rewelacyjnie spisuje się w bramce Zagłębia Daniel Gałek broniąc strzał Dawida Kowala na samej linii bramkowej oraz nie puszczając strzałów oddawanych przez braci Pacześnych. Pierwszego gola zdobywamy po rzucie rożnym kiedy jeden z zawodników Zagłębia niefortunnie interweniując głową, lobuje własnego bramkarza. Później Dominik Pacześny wreszcie zachowuje zimną krew i pokonuje chytrym strzałem golkipera rywali cieszą się w Mieroszowie.
20 lis 2022-13:30
Do przerwy: 0-0
Zagłębie Wałbrzych
0
KP Mieroszów (b)
2
Koniec meczu
P