Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Hala Mistrzów im służy

Wałbrzyskie siatkarki w ostatni weekend mierzyły się z rywalem, który nie specjalnie miał możliwość sprawić więcej kłopotów. To oznaczało, że trzeba było szukać motywacji do gry na najwyższym poziomie. Trener Marek Olczyk okazał się jednak dobrym strategiem i odpowiednio zmotywował zespół.

  Wróciły z brązowym medalem

Wałbrzyszanki z Uni II Opole zagrały bardzo spokojnie. Wykorzystały wszystkie możliwe błędy rywalek i pewnie zwyciężyły w trzech setach. Na uwagę zasługuje też fakt, że trener bardzo mocno rotował zespołem. Wiele do gry wniosły juniorki Paulina Mielniczuk i Julia Urbanowicz. Więcej minut na parkiecie spędziły też, mniej grające ostatnio siostry Rzeczyckie.

Wygraną zanotowała również drużyna prowadzona przez trenera Kacpra Jesiołowskiego. Juniorki po bardzo dobrym meczu okazały się lepsze od Olimpii Jawor. Wygrana 3:1 przy deklasacji w ostatniej partii (25:8) pozwoliła wałbrzyszankom zbliżyć się do podium dolnośląskich rozgrywek. Podobnie udany występ zanotowały ich młodsze koleżanki, które tym razem w pokonanym polu zostawiły zespół z Miękiny.

Na koniec wałbrzyskich zmagań, zobaczyliśmy na parkiecie młodziczki. Podopieczne trenera Grzegorza Będzińskiego zagrały dwa bardzo dobre spotkania. W jednym lepiej zaprezentowały się wrocławianki. W drugim Gotowt i spółka ograła Gminę Miękina.

2 Liga
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Uni II Opole 3:0 (25:12, 25:13, 25:13)

Dolnośląska Liga Juniorek
Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Olimpia Jawor 3:1 (25:16, 25:15, 21:25, 25:8)

Dolnośląska Liga Juniorek Młodszych

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Gminy Miękina 3:0 (25:14, 25:16, 25:19)

Dolnośląska Liga Młodziczek

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Koral Wrocław 1:2 (25:18, 22:25, 14:16)

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – UKS Gminy Miękina 2:0 (25:14, 25:14)

P